درباره شرکت ایزوگام شرق

  • ???�?�?�???�?�?�???� ?�?� ???�?�?????????�???�???�???�????

پیدایش صنعت ایزوگام :
ساخت و ساز مسکن همواره طولانی ترین و پیچیده ترین طرح تحقیقاتی بشر بوده است. انسان برای تدارک مکانی امن و آرام برای زندگی همیشه از شیوه ها و مواد گوناگونی بهره گرفته است تا بر عوامل جوی فائق آید.
در ایران با توجه به اقلیم های آب و هوایی و وفور منابع نفتی از چند دهه قبل قیرگونی سیستم متداول عایقکاری رطوبتی بوده است. پیشرفت فناوری روز دنیا باعث شد عایق های پیش ساخته بر پایه قیر به دلیل صرفه اقتصادی بالاتر و عمر مفید بیشتر جایگزین مناسب و ارزان قیمت روشهای متداول قبل شود. ایزوگام به دلیل عدم پوسیدگی ، وزن بسیار سبک ، ترمیم آسان و مقاومت در برابر عواملی چون آب ، رطوبت ، گرما ، سرما و اشعه ماوراء بنفش خورشید بسیار کاربردی و موثر است.

شرکت ایزوگام شرق

گروه تولیدی ایزوگام شرق در سال 1369 با هدف تولید انواع عایق های رطوبتی مطابق با استانداردهای روز دنیا تاسیس گردید و از آغاز با تامین مواد اولیه مرغوب و رعایت کامل اصول کنترل کیفی و با بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان بر هدف آسایش و اعتماد مصرف کنندگان متمرکز بوده است.
این شرکت توانسته است با استفاده از امکانات و پتانسیل های موجود بعنوان بزرگترین مجموعه تولیدی عایق رطوبتی در کشور، در رده بهترین تولید کنندگان عایق های رطوبتی جهان قرار بگیرد.اکنون افتخار می کنیم که پس از ربع قرن خوش نامی و افتخار اینک شما نیز نام ایزوگام شرق را به عنوان گزینه برتر می شناسید.

معرفی کارخانجات تولیدی شرکت ایزوگام شرق :

مجتمع تولیدی ایزوگام شرق (واحد مشهد)
این واحد تولیدی با هدف تامین محصولات مورد نیاز مشتریان مناطق شرق و شمال شرقی کشور و همچنین کشورهای همسایه شرقی فعالیت می نماید.
آدرس: مشهد ، کیلومتر ۱۵ جاده کلات، بعد از شهرک صنعتی، مجتمع تولیدی ایزوگام شرق

مجتمع تولیدی مرجان بام شرق (واحد تهران)
این واحد تولیدی ایزوگام در شهرک صنعتی اشتهارد کرج قرار داشته و موجب کاهش هزینه های حمل و نقل برای مشتریان مرکز، شمال و شمال غرب کشور و همچنین کشورهای همسایه شمالی و غربی گردیده است.
آدرس: کرج، شهرک صنعتی اشتهارد، مجتمع تولیدی مرجان بام شرق

مجتمع تولیدی مروارید شرق سپاهان (واحد اصفهان)
این واحد تولیدی ایزوگام در شهر اصفهان و به منظور دسترسی مطلوب و کاهش هزینه‌های تولید و حمل برای مصرف‌کنندگان جنوب، جنوب غربی و مرکز ایران و همچنین کشورهای عربی راه‌اندازی گردیده است.
آدرس: اصفهان، کیلومتر ۵۵ جاده تهران، مجتمع تولیدی مروارید شرق سپاهان55


شرکت تولیدی مثلث زرین شرق:
این شرکت به عنوان واحد بازرگانی تامین‌کننده مواد اولیه وارداتی شرکت ایزوگام شرق و شرکت‌های وابسته فعالیت می‌نماید.
شرکت تولیدی سیه بام شرق:
این واحد تولیدی از چندین پالایشگاه کوچک جهت تهیه و فرآوری انواع قیرهای مورد نیاز و مصرفی شرکت ایزوگام شرق تشکیل شده است.
شرکت تولیدی نمدسازان شرق:
این واحد تولیدی، تامین‌کننده انواع پلیسترهای مصرفی شرکت ایزوگام شرق می‌باشد. \r\n
شرکت تولیدی آذین نقش نگار شرق:
این واحد تولیدی، با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین دستگاه‌های تولید و چاپ پلاستیک، تامین‌کننده انواع شیرینگ و نایلکس شرکت ایزوگام شرق می‌باشد.