درباره شرکت ایزوگام شرق

  • ???�?�?�???�?�?�???� ?�?� ???�?�?????????�???�???�???�????

پیدایش صنعت ایزوگام :
ساخت و ساز مسکن همواره طولانی ترین و پیچیده ترین طرح تحقیقاتی بشر بوده است. انسان برای تدارک مکانی امن و آرام برای زندگی همیشه از شیوه ها و مواد گوناگونی بهره گرفته است تا بر عوامل جوی فائق آید.
در ایران با توجه به اقلیم های آب و هوایی و وفور منابع نفتی از چند دهه قبل قیرگونی سیستم متداول عایقکاری رطوبتی بوده است. پیشرفت فناوری روز دنیا باعث شد عایق های پیش ساخته بر پایه قیر به دلیل صرفه اقتصادی بالاتر و عمر مفید بیشتر جایگزین مناسب و ارزان قیمت روشهای متداول قبل شود. ایزوگام به دلیل عدم پوسیدگی ، وزن بسیار سبک ، ترمیم آسان و مقاومت در برابر عواملی چون آب ، رطوبت ، گرما ، سرما و اشعه ماوراء بنفش خورشید بسیار کاربردی و موثر است.

شرکت ایزوگام شرق

گروه تولیدی ایزوگام شرق در سال 1369 با هدف تولید انواع عایق های رطوبتی مطابق با استانداردهای روز دنیا تاسیس گردید و از آغاز با تامین مواد اولیه مرغوب و رعایت کامل اصول کنترل کیفی و با بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان بر هدف آسایش و اعتماد مصرف کنندگان متمرکز بوده است.
این شرکت توانسته است با استفاده از امکانات و پتانسیل های موجود بعنوان بزرگترین مجموعه تولیدی عایق رطوبتی در کشور، در رده بهترین تولید کنندگان عایق های رطوبتی جهان قرار بگیرد.اکنون افتخار می کنیم که پس از ربع قرن خوش نامی و افتخار اینک شما نیز نام ایزوگام شرق را به عنوان گزینه برتر می شناسید.

تیم مدیریت :
فرج الله حجازی رئیس هیات مدیره
حسین حجازی عضو هیات مدیره
رضا حجازی عضو هیات مدیره
آرش حجازی مدیر عامل
مهدی بادبزنچی قائم مقام مدیر عامل

معرفی کارخانجات تولیدی شرکت ایزوگام شرق :

مجتمع تولیدی ایزوگام شرق (واحد مشهد)
این واحد تولیدی با هدف تامین محصولات مورد نیاز مشتریان مناطق شرق و شمال شرقی کشور و همچنین کشورهای همسایه شرقی فعالیت می نماید.
آدرس: مشهد – جاده کلات – جاده آسانسور سازی – مجتمع تولیدی ایزوگام شرق

مجتمع تولیدی ایزوگام شرق (واحد تهران)
این واحد تولیدی ایزوگام در شهرک صنعتی اشتهارد کرج قرار داشته و موجب کاهش هزینه های حمل و نقل برای مشتریان مرکز، شمال و شمال غرب کشور و همچنین کشورهای همسایه شمالی و غربی گردیده است.
آدرس : شهرک صنعتی اشتهارد - انتهای ابوریحان بیرونی - انتهای ملاصدرا غربی

مجتمع تولیدی ایزوگام شرق (واحد اصفهان)
این واحد تولیدی ایزوگام در شهر اصفهان و به منظور دسترسی مطلوب و کاهش هزینه های تولید و حمل برای مصرف کنندگان جنوب، جنوب غربی و مرکز ایران و همچنین کشورهای عربی راه اندازی گردیده است.
آدرس: اصفهان – جاده تهران – کیلومتر 55

شرکت های وابسته مجتمع تولیدی ایزوگام شرق :
شرکت بازرگانی مثلث زرین شرق :
این شرکت بعنوان واحد بازرگانی خارجی مجموعه ایزوگام شرق و شرکتهای تابعه وظیفه تامین مواد اولیه وارداتی مجموعه ایزوگام شرق را بعهده دارد.
شرکت تولیدی سیه بام شرق :
این واحد تولیدی که یک پالایشگاه کوچک جهت تهیه و فرآوری قیر اکسیده می باشد، با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب، انواع قیر مورد نیاز را تولید و در اختیار خطوط تولید ایزوگام شرق قرار می دهد.
شرکت تولیدی نمدسازان شرق :
این شرکت با هدف تولید پلی استر نبافته مصرفی شرکت ایزوگام شرق تاسیس شده و با در اختیار داشتن خطوط تولید پیشرفته و تامین مواد اولیه مرغوب، لایه پلی استر مصرفی شرکت را با بهترین کیفیت تولید می نماید.